I Am Fish’i Çok Beğendik (Çocuklar İçin Oyun Önerisi)

Arada eve gelen ufaklıkları da düşünmek lazım. Yeğen olur, komşu çocuğu olur… Sadece büyükleri değil, küçükleri de düşünmek lazım. Haliyle arada bu tür oyunları size öneriyorum. I Am Fish, tam da böyle bir oyun. Bu kadar giriş yeter, gerisini videodan izlersiniz.

Kanal Üyeliği kısa yol ➤ https://www.youtube.com/channel/UCPOy16FrwiemGazS98zwsDA/join
Abonelik kısa yolu ➤ https://www.youtube.com/user/YabguNizamPasha?sub_confirmation=1
ViewSonic ➤ https://www.viewsonic.com/tr
HyperX ➤ https://www.hyperxgaming.com/tr

#iamfish #fish #çocukoyunu

Not: Bir bilim insanı olarak önermiyorum, intibamı aktarıyorum, ben yeğenime oynatırdım. Ama ğer siz bir sorunla karşılaşırsanız lütfen beni uyarın, önerimizi geri çekeriz.

OYUN HAKKINDA
I Am Fish, evlerinden zorla koparılan, evcil hayvan dükkanında bir akvaryum içindeki dört cesur balık arkadaşın fizik tabanlı, etkileyici bir macerasıdır. Özgürlük ve tekrar bir araya gelmek için, oyun boyunca onlar yüzerken, uçarken, yuvarlanırken ve dişleyerek ilerlerken onlara katılın ve Barnardshire’ın her köşesinden (İngiltere’nin en küçük ilçesi) açık okyanusa ulaşma çabalarına eşlik edin.

YÜZGEÇLİ ARKADAŞLAR
Kahramanlarımızla tanışın! Japon Balığı; eğlenceli, cesur, maceraperest ve doğuştan bir yüzücüdür! Balon Balığı; biraz yavaş fakat altın kalpli, aynı zamanda şişerek bir top olabilir ve karada yuvarlanabilir. Pirana; vahşi, kaotik, gürültülü, ne yapacağı belli olmaz ve ısırmaya bayılır (tabii ki). Uçan Balık; bazen soğuk davranır fakat gerçekten altın gibi bir kalbi vardır, bir de havada süzülme yeteneği! Bu yiğit kahramanlar bütün akvaryumları ters çevirecek ve tüm varlıklarını ve balık sürülerini tekrar birleşme görevlerini yerine getirmek için kullanacaklar!

BEYİN CERRAH BALIĞI OLMAYA GEREK YOK
Büyüleyici mücadeleler boyunca yolunuzu yüzerek, yuvarlanarak, süzülerek, dişleyerek, taklalar atarak, şişerek uçarak ve ısırarak açın. Balığınız helak olur da kendinizi solungaçlarınızı kaybetmiş gibi hissederseniz sizin bahane olarak kullanmanıza izin vermeyecek kadar kolay, sezgisel bir kontrol mekanizması var.

FARKLI AKVARYUM AÇILARINDAN BAKIN
Cennet gibi sahil şeridi ve şirin köyleriyle Barnardshire tam anlamıyla bir huzur yuvası gibi görünüyor olabilir fakat bizim su altı maceracılarımıza göre yollardan geçtikleri, çatı tepelerinde dolandıkları, fritözden kaçtıkları, hırçın yerel nüfusun da dâhil olduğu vahşi yaşamdan kaçındıkları oldukça gerçek tehditlerle dolu canlı bir yerleşim yeri. Tüm bunların yanında kırılgan akvaryumları ve balıkların suyun dışında nefes alamadıkları gerçeğini de unutmamak gerek.

GERİDE HİÇ BALIK BIRAKMAYIN
Balık ölümleri üzerinde fazla durmak istemiyoruz fakat kendilerini herhangi bir akvaryumun içinde çok yüksekten düşerek bulduklarında, havasız kaldıklarında veya genel olarak çırpındıklarında yaklaşımınızı gözden geçirebilmeniz için en son kontrol noktasına aniden geri döneceksiniz.

ÖZGÜRLÜĞE YÜZME
Yüzgeçli dört arkadaşımız, kavanozlar, tekerlekli paspas kovaları ve bazen de bira bardakları da dâhil olmak üzere her çeşitte geçici su taşıma araçlarında seyahat edecekler. Yarasın! Eldeki su taşıtlarını kullanmanın kendilerine has eşsiz zorlukları var fakat endişelenmeyin nihai hedefinize yani yanardönerli açık okyanusa ulaşmadan önce açık suların verdiği göreceli özgürlük etrafa su sıçratabileceğiniz davetkâr çeşmeler, yüzme havuzları ve tehlikeli maddelerle dolu lağımlar sayesinde hiç de uzakta değil.

Takip edin / Follow me
➤ Twitch https://www.twitch.tv/YabguNizamPasha
➤ Facebook https://www.facebook.com/YabguNizamPasha
➤ Instagram https://www.instagram.com/yabgunizampasha
➤ Twitter https://twitter.com/YabguNizamPasha
➤ Steam http://steamcommunity.com/groups/yabgunizampasha
➤ Site https://www.yabgunizampasha.com

AAA kalitesindeki ve bağımsız (indie) oyun ve oyunlar ile alakalı içerik üretimi ve nicesini YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz. Bu aleme, oyun alemine, bir de Yabgu Nizam Pasha’nın penceresinden göz atın.

Selamlar. Ben Talha, 89’luyum. 2005’den beri Türk oyun ve teknoloji sektöründe çalışıyorum. Topluluklar kurdum, oyun geliştiricilerine, devlet kurumlarına ve üniversitelere danışmanlık yaptım, sektöre yeni bireyler kazandırdım. Asıl amacım “bilinçli oyuncular”ın artması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Oyun Videolari - WordPress Theme by WPEnjoy