TAKLA ATTIK! (BAŞARAMADIK) – KİRKENES MADEN YOLU – ETS 2 MP ProMods T300RS GT

YENİ KANALIMIZ : https://www.youtube.com/channel/UCwBPaZ7lspnMCgH1ZsGOpIw
————————————————————————————————————-
Merhaba imdatsız kalamayanlar! imdat TV’den Selamlar.
Yine ETS 2 MP Multiplayer Promods Kirkenes maden yolu ile sizlerleyim. Efsane dar virajlı ve tehliekli toprak yol da tır sürüyoruz. Renault tanker tırımız ile madene inmeye çalışıyoruz. Madene sevkiyatlarımız tam gaz devam edecekken işemeye duruyoruz ve bazı aksaklıklar yaşıyoruz. Maden yolunun girişinde trafğe takılıyoruz. En sonundada takla atıyoruz. İyi seyirler.
————————————————————————————————————-
imdat TV Sosyal Medya Hesapları ;
YouTube ► https://www.youtube.com/c/imdatTV
Twitch ► https://www.twitch.tv/imdattv
Instagram ► https://www.instagram.com/imdattv/
Facebook ► https://www.facebook.com/imdattv
Discord ► https://discord.gg/AB957UU
————————————————————————————————————-
MP’de Promods Nasıl Oynanır?
ETS 2’nin Multiplayer modu TruckersMP’de, devasa bir harita sunan Promods’u oynayabilmek için öncelikle Promods’u indirmeniz gerekmektedir. Promods’u sorunsuz kullanabilmek için ETS 2’nin mevcutta ve çıkacak olan tüm harita DLC’lerine sahip olmanız gerekir. Promods’un sitesine giderek kayıt olup ardından indirme bölümüne gelerek, def dosyası dahil 7 dosyayı da indirip. 7-zip programı ile SCS uzantılı dosyaları çıkarmanız gerekir. SCS uzantılı dosyaları oyunun mod klasörüne atmanız yeterlidir. Olası bir hata ile karşılaşmamak için oyunu singelplayer olarak açmalı, modları aktif edip oyunu başlatmalısınız. Ardından eğer bir sorun yoksa, TruckersMP’nin Promods özel sunucularında oynayabilirsiniz.
Gerekli linkler;
TruckersMP ► https://truckersmp.com/
Promods ► https://promods.net/
————————————————————————————————————-
Video Etiketleri ; #ets2​​​​​ #eurotrucksimulator2​​​​​ #ets2mp​​​​​
ets2,ets,euro,truck,simulator,2,türkçe,türkiye,simulasyon,simülasyon,mp,online,multiplayer,promods,kirkenes,maden,yolu,g29,oyun,pas,gazozcutv,online,mp,konvoy,hafriyat,toprak,dar,yol,efsane,mod,modlar,mods,maden,yolu,trafik,duisbourg,calais,yoğun,kalabalık,skoda,araba,kalabalık,şirket,tırı,tırları,konvoy,gazozcu,tv,gazoz,team,gazozcu,şirket,kabin,aksesuarları,yeni,dlc,güncelleme,araç,kokusu,mod,mods,otobüs,modu,1.40,yeni,grafikler,travego,neoplan,bus,mods,en,iyi,modlar,türkiye,haritası,mapi,map,dlc,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Oyun Videolari - WordPress Theme by WPEnjoy