TAM UMUDU KESMİŞTİM Kİ KAFAMA MERMİ GELDİ – pubg mobile

HI GUYS! Yayınlarımı facebook sayfamda yapıyorum. Canlı canlı izlemek isterseniz kopun gelin! Link: facebook.com/TASKAFAYT
Onun haricinde şu an yayınlarıma son derece önem veriyorum ve bir yandan da yeni projeler için alt yapılar hazırlıyorum. Bildiğiniz üzere youtube’da fena şeyler yapamadık 😀 Ben de gelecekte güzel şeyler yapabileceğim altyapılar inşa ediyorum. Hadi bakalım! Desteklerinizi bekliyorum yapıştırın eleştirilerinizi.

ERANGEL PUBG MOBILE. EKİPLE BİRLİKTE SQUAD YENİ SEZONDA DA RANK KASTIĞIMIZ ISINMA TURLARI MAÇLARIMIZDAN. HERKESE BAŞARILAR İYİ SEYİRLER DİLERİM GÜZEL DOSTLARIM.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
👉 CANLI YAYINLAR: http://bit.ly/2QrXCUb 👈

🔔 INSTAGRAM: http://bit.ly/2Fh3fhL

👉 UCUZ UC SATIN ALMAK İÇİN: https://bit.ly/38IJCwY 👈
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

👉 DISCORD: https://discord.gg/taskafa

🔔 Business: taskafapr@gmail.com

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

🔔PUBG Mobile videoları pubg mobile türkiye ve pubg mobile türkçe one man squad maçları. Bazen ekiplere karşı tek başına mücadelede eden bir yargı makinesi oluyorum bazen takımıyla scrimlere turnuvalara katılan bir adama dönüşüyorum. Her zaman en iyisini en güzelini yapamasam da eğlenceli videolar çıkarmaya çalışıyorum.

❓ Yayından kesitlerimi sizlerle paylaşıyorum. Yayınların tamamını facebook taş kafa sayfasında seyredebilirsiniz. Bu kanal benden umudunu kesmiş ben de pubg mobile’dan 😀 O yüzden pubg mobile videoları üretmiyorum arkadaşlar. Mümkünse destek olursanız sevinirim 😀 Herkese iyi seyirler

👉 Sıkı durun! Güzel şeylerle karşınızda olacağım. 👈 – TAŞ KAFA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2023 Oyun Videolari - WordPress Theme by WPEnjoy